Asystent / Asystentka działu importu - język rosyjski

Ogłoszenie numer: 4221380, z dnia 2021-02-18

EURO-ASTAR Sp. z o.o.

Firma EURO-ASTAR, od 1982r zajmuje się produkcją elementów architektury ogrodowej, handlem tarcicą.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Czołowo

Nr Ref.: IMP-RU

Opis stanowiska

  • kontakt z przewoźnikami oraz agencją celną (import drewna z Rosji)
  • prowadzenie ewidencji dostaw
  • wprowadzanie danych do systemu ERP OPTIMA

Wymagania

  • biegła znajomość j. polskiego oraz rosyjskiego
  • znajomość aplikacji biurowych (Excel)
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy

  • pracę na pełen etat - umowa o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • możemy pomóc w znalezieniu zakwaterowania

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN