Kierowca busa kat. B

Ogłoszenie numer: 8899093, z dnia 2024-04-04

DT INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy ,,młodą prężnie rozwijającą się firmą na Polskim rynku transportowym z dostępną flotą własną.

Miejsce pracy: Wałbrzych

Opis stanowiska

  • Prowadzenie busa kat. B w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami ruchu drogowego
  • Obsługa i kontrola techniczna pojazdu przed rozpoczęciem jazdy
  • Utrzymanie czystości i porządku wewnątrz pojazdu
  • Bieżące informowanie dyspozytora o ewentualnych opóźnieniach lub problemach z podróżą
  • Zachowywanie odpowiednich norm czasowych i punktualności w realizacji kursów
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących higieny i zasad bezpieczeństwa w transporcie drogowym
  • Wykonywanie zleconych dodatkowych prac związanych z obsługą pojazdu, np. tankowanie, sprawdzanie oleju, wymiana żarówki, itp.

Wymagania

  • Posiadania prawa jazdy kategorii B
  • Doświadczenia jako kierowca busa lub podobnego pojazdu
  • Znajomości przepisów drogowych i umiejętności bezpiecznej jazdy
  • Umiejętności orientacji w terenie i znajomości tras
  • Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokiej kultury osobistej i zdolności do pracy w zespole
  • Gotowości do elastycznego grafiku pracy, w tym pracy w weekendy i święta
  • Znajomości języka angielskiego lub innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Trasy międzynarodowe
  • Pełne wsparcie oraz stały kontakt z dyspozytorem
  • Przeszkolenie na temat przebiegu trasy oraz występujących po drodze procedur
  • Terminowość wypłacanych wynagrodzeń
  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz premii