Kierowca kat. C

Jesteśmy jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów branży zoologicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów, woj. śląskie
Zadania:
  • Transport materiałów,
  • Załadunek towaru i rozładunek towaru,
  • układanie i przewożenie towarów na terenie firmy,
  • Dbałość o powierzony samochód,
  • Dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań.
Wymagania:
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego,
  • Prawo jazdy kategorii “C”,
  • Posiadanie karty kierowcy,
  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników z Z.F.Ś.S.
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci z Z.F.Ś.S.
  • Wycieczka integracyjna z Z.F.Ś.S.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnychdla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.