Kierowca kat. D

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi w zakresie przewozów regularnych i specjalnych.

Miejsce pracy: Głogów
Nr ref.: 2/2021/CVnaBank
Główne zadania:
  • transport osób na trasach podmiejskich i dalekobieżnych (firma jest elastyczna i gotowa dopasować trasy do miejsca zamieszkania kierowcy).
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. D,
  • mile widziany kurs na przewóz osób (Świadectwo kwalifikacji zawodowej).
Korzyści:
  • pakiet bonusów,
  • bardzo dobra atmosfera pracy.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.