Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) 9a

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Miejsce pracy: Mszczonów
Numer: StPr/21/0023
OBOWIĄZKI:
- Przygotowanie wózka do pracy- Pobieranie towaru z prodykcji do magazynu oraz wydanie z magazynu do odbiorców- Przewiezienie i umiejscownie konkretnego asortymentu towarów w odpowiednich regałach magazynowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: samodzielność
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Umiejętność obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych[Inne] : Ilość godzin: 160 godz. miesięcznieStawka godzinowa: 18,30 zł bruttoSystem wynagrodzenia: miesięczny

Miejsce pracy:

Mszczonów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie