Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/21/0124
OBOWIĄZKI:
obsługa wózka widłowego, kierowanie wózkiem widłowym, przenoszenie i podnoszenie towarów, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na tym stanowisku 2 m-ce w ostatnim roku, dyspozycyjność w tygodniu pomiędzy godziną 6:00-6:00 oraz weekendy, aktualne uprawnienia UDT, dobry stan zdrowia, siła fizyczna.

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach