Kierowca pojazdu dmc do 3,5 tony

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0082
OBOWIĄZKI:
PROWADZENIE POJAZDU DOSTAWCZEGO, ROZŁADUNEK I ZAŁADUNEK TOWARU W PUNKTACH PRZEŁADUNKOWYCH,ZAŁATWIANIE NIEZBĘDNYCH FORMALNOŚCI ADMINISTRACYJNYCH, UTRZYMANIE POJAZDU W CZYSTOŚCI. Miejsce pracy: ul. Jerzego Bajana 18 m. 3, 54-129 WrocławForma umowy: umowa o pracę na czas określony, praca w godzinach od 18.01.2021- 18.01.2024Praca w godzinach od 8-16Miejsce pracy: ul. Jerzego Bajana 18 m. 3, 54-129 Wrocław ( Polska oraz ruch międzynarodowy) Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: cierpliwość
Uprawnienia: prawo jazdy b, c
Uprawnienia: Dobra koncentracja

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące cieprliowość dobra koncentracja minimum 3 miesące w przeciągu ostatniego roku

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu