Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5 tony

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Miejsce pracy: Wrocisławice
Numer: StPr/21/0104
OBOWIĄZKI:
kierowca transportu międzynarodowego, przewóz towarów niebezpiecznych i nie tylko( samochód chłodnia)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: ADR – przewóz towarów niebezpiecznych

Wymagania inne:

mile widziany język niemieckiwysokośc wynagrodz. 2900 zł. brutto + delegacjemiejsce wykonywania pracy Wrocisławice i teren UE

Miejsce pracy:

Wrocisławice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej