Kierowca samochodu do 3,5t w transporcie międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Puszczykowo
Numer: StPr/21/0354
OBOWIĄZKI:
prowadzenie samochodu dostawczego poniżej 3,5 t, załadunki, rozładunki, zabepieczanie towaru, wypełnianie dokumentacji związanej z transportem, dbanie o mienie i dobry wizerunek firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku kierowcy w transporcie międzynarodowym, znajomość przepisów czasu pracy i dotyczących transportu międzynarodowego, umiejętność pracy pod presją czasu,

Miejsce pracy:

Puszczykowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu