Kierowca samochodu dostawczego/ stanowisko: kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0334
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWANIE SAMOCHODU DO JAZDY, ŁADOWANIE I NADZÓR NAD PRAWIDŁOWYM ZAŁADOWANIEM ŁADUNKU, SPRAWDZANIE ZAPIĘCIA BURT SKRZYNI ŁADUNKOWEJ, POŁĄCZENIA PRZYCZEPY Z POJAZDEM CIĄGNĄCYM; SPRAWDZANIE STANU TECHNICZNEGO SAMOCHODU PRZED JAZDĄ; PROWADZENIE DOKUMENTACJI JAZDY, ZGŁASZANIE DYSPOZYTOROWI ZAUWAŻONYCH USTEREK; WYKONYWANIE CZYNNOŚCI KONTROLNO-OBSŁUGOWYCH, ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ OBSŁUGI UŻYTKOWANEGO POJAZDU; UTRZYMYWANIE POJAZDU W NALEŻYTEJ CZYSTOŚCI; USUWANIE USTEREK POJAZDU POWSTAŁYCH PODCZAS JAZDY; PODDAWANIE SIĘ OKRESOWYM BADANIOM LEKARSKIM W WYZNACZONYCH TERMINACH; PROWADZENIE SAMOCHODU ZGODNIE Z UPRAWNIENIAMI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ I GOTOWOŚĆ DO WYJAZDÓW SŁUŻBOWYCH
Uprawnienia: CIERPLIWOŚĆ, OPANOWANIE, KULTURA OSOBISTA, PUNKTUALNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: prawo jazdy kateg.B

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie