Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/21/0034
OBOWIĄZKI:
organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż, ergonomii, ochrony środowiska, przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania, planowanie optymalnej trasy przejazdu wraz z spedytorem (język rosyjski lub ukraiński), oraz opracowanie tras alternatywnych, kierowanie samochodem dostawczym, udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych oraz zabezpieczanie miejsca zdarzenia (kolizji, wypadku), wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie ustrek samochodu dostawczego powstałych podczas jazdy, zabezpieczanie samochodu dostawczego przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczeniem podczas jazdy także przed kradzieżą, prowadznie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczego, trasy: Europa Wschodnia oraz Zachodnia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

podstawowa wiedza wypełniania CMR

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej