Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/jokr/21/0048
OBOWIĄZKI:
stały kontakt ze spedytorem, rozładunki z punktu A do punktu B, wypełnianie dokumentów CMR, Tachobook
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, prawo jazdy kat. B, orientacja w terenie, umiejętność wypełniania dokumentów CMR i tachobook, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, dyspozycyjność do pracy w delegacjach krajowych i zagranicznych (kraje UE) - w systemie 3/1 (3 tygodnie w trasie, tydzień przerwy). Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony.

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu