Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/21/0086
OBOWIĄZKI:
- Kierowanie pojazdem do 3,5 t; - wypisywanie dokumentów CMR;- załadowanie, rozładowanie pojazdu; - drobne naprawy przy samochodzie.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:mowa o pracę na czas określony - 3 lataMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Europa + CH, wyjazd z siedziby firmyPRACA W DNIACH I GODZINACH:pn- nd, wg czasu pracy kierowcy, zadaniowy system i rozkład czasu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe: min. 1 m-c na trasach międzynarodowych, uprawnienia: prawo jazdy kat. B minimum 1 rok

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych