Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0575
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie samochodu do jazdy - ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem, rozmieszczeniem i zamocowaniem ładunku; sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed jazdą; prowadzenie dokumentacji jazdy, zgłaszanie dyspozytorowi zauważonych usterek; wykonywanie czynności kontrolno-obsługowych, zgodnie z instrukcją obsługi użytkowanego pojazdu; wykonywanie prostych prac konserwacyjnych, mycie i czyszczenie pojazdu; utrzymywanie pojazdu w dobrym stanie technicznym; utrzymywanie pojazdu w należytej czystości; przestrzeganie stosowania odpowiednich przerw podczas długotrwałej jazdy; przestrzeganie posiadania obowiązujących dokumentów pojazdu; kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania; planowanie optymalnej trasy przejazdu, oraz opracowanie tras alternatywnych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Wymagania inne:

umiejętność podejmowania decyzji, dobry stan zdrowia, Umiejętność planowania logistycznego, cierpliwość, umiejętność nawiązywania dobrych relacji, poczucie odpowiedzialności, wysoka kultura osobista, chęć do pracy, punktualność, sumienność, pracowitość, dokładność, wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki, praca w zespole, osoba musi doskonale znać i stosować przepisy prawa o ruchu drogowym, dbać o powierzone mienie, trasy w Polsce oraz kraje UE

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu