Kierowca samochodu dostawczego

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/01461
OBOWIĄZKI:
prowadzenie samochodu, wykonywanie dostaw, dbanie o dobry stan techniczny powierzonego samochodu, dokonywanie lub zgłaszanie niezbędnych do wykonania napraw, kontrola stanu płynów takich jak olej silnikowy czy płyn chłodniczy, przygotowanie samochodu do jazdy poprzez sprawdzenie każdorazowo stanu auta oraz stanu ładunku, prowadzenie koniecznej dokumentacji związanej z używaniem samochodu, w szczególności zaś takich jak ewidencja wyjazdów czy czasu pracy, kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność towaru z potrzebną ilością, pilnowanie załadunku/rozlądunku towarów, dbanie o to, aby przewożone towary były jak najbardziej bezpieczne i dobrze przymocowane, aby nie stwarzały zagrożenia dla innych osób, dbanie o estetyczny wygląd samochodu używanego do pracy, jego konserwacja, mycie czy podobne prace, wykonywanie zadań bierzących od przełożonych, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz innych regulujących czas pracy kierowców gotowość do pracy nocnej, możliwość wyjazdów do krajów UE, gdy dostawy są wykonywane na terytorium UE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie- brak lub niepełne podstawowe; prawo jazdy kat. B; dyspozycyjność; mile widziana znajomość języków obcych, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,9 PLN

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy