Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Sady
Numer: StPr/21/0610
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie samochodu do jazdy - ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem, rozmieszczeniem i zamocowaniem ładunku; sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed jazdą; prowadzenie dokumentacji jazdy, zgłaszanie dyspozytorowi zauważonych usterek; wykonywanie czynności kontrolno-obsługowych, zgodnie z instrukcjąobsługi użytkowanego pojazdu; wykonywanie prostych prac konserwacyjnych, mycie i czyszczenie pojazdu; utrzymywanie pojazdu w dobrym stanie technicznym; utrzymywanie pojazdu w należytej czystości; przestrzeganie stosowania odpowiednich przerw podczas długotrwałej jazdy; przestrzeganie posiadania obowiązujących dokumentów pojazdu; kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania; planowanie optymalnej trasy przejazdu, oraz opracowanietras alternatywnych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność podejmowania decyzji, dobry stan zdrowia, umiejętność planowania logistycznego, cierpliwość, przestrzeganie podstawowych zasad moralnych, umiejętność nawiązywania dobrych relacji, poczucie odpowiedzialności, wysoka kultura osobista, chęć do pracy, punktualność, sumienność, pracowitość, dokładność, rzetelność, wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki, praca w zespole, znajomość przepisów prawa o ruchu drogowym, dbanie o powierzone mienie, praca na terenie miasta Poznania i okolic

Miejsce pracy:

Sady

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu