Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/21/0089
OBOWIĄZKI:
Biezpeczny transport ludzi lub towarów; wykonywanie prostych prac konserwacyjnych; usuwanie usterek pojazdu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane 2 lata na stanowisku kierowcy.Język ukraiński wymagany w celu komunikowania się z klientami.

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego