Kierowca samochodu towarowo osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0234
OBOWIĄZKI:
1. POMOC W PRZEMIESZCZANIU(TRANSPORCIE) PASAŻERÓW OD DRZWI GŁÓWNYCH BUDYNKI POSESJI DO POJAZDU I ODWROTNIE, A W PRZYPADKU ZLECENIA WYMAGAJĄCEGO UŻYCIA TRANSPORTERA SCHODOWEGO TRANSPORT OSOBY NA WÓZKU OD DRZWI MIESZKANIA DO SAMOCHODU I NA ODWRÓT2. DBAŁOŚĆ O BEZPIECZNY PRZEWÓZ ORAZ WJAZD I WJAZD OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ DO I Z POJAZDU3. SPRAWOWANIE OPIEKI I ŻYCZLIWEJ POMOCY PRZEWOŻONYM OSOBOM4. DOKONYWANIE ROZLICZEŃ Z PASAŻERAMI (POBIERANIE OPŁATY ZA PRZEJAZD), WPISYWANIE DO KARTY DROGOWEJ A PO ZAKOŃCZENIU ZMIANY ROZLICZANIE SIĘ Z DYSPOZYTOREM.5. ZGŁASZANIE DYSPOZYTOROWI ZMIAN STANÓW DOTYCZĄCYCH ZAPEWNIENIA ROZPOCZĘCIA I ZAKOŃCZENIA USŁUGI.6. PROWADZENIE DOKUMENTACJI JAZDY7. SKŁADANIE STOSOWNYCH WNIOSKÓW O BIEŻĄCE PRZEGLĄDY I NAPRAWY DO BEZPOŚREDNIEGO PRZEŁOŻONEGO, PRZESTRZEGANIE OBOWIĄZKU PROTOKOLARNEGO ZDAWANIA POJAZDU W PRZYPADKACH PLANOWANEJ NIEOBECNOŚCI W PRACY.8. OBSŁUGA SEZONOWA POJAZDU.9. DBAŁOŚĆ O WYPOSAŻENIE POJAZDU I ZABEZPIECZENIE PRZED KRADZIEŻĄ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ WSPÓŁPRACY Z INNYMI INSTYTUCJAMI I OSOBAMI
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: EMPATIA
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ, OTWARTOŚĆ
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie