Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Kierowca
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/21/0063
OBOWIĄZKI:
Podmiot leczniczy o ugruntowanej pozycji na trójmiejskim rynku nawiąże współpracę z kierowcą kat. B w zakresie transportu krwi na trasie Wejherowo - Gdynia - Gdańsk. Wymagana bezszkodowość w ostatnich 3-ch latach, pozwolenie na pojazdy uprzywilejowane lub gotowość do nabycia uprawnień, dyspozycyjność. Gotowość w domu w związku z czym bezwzględnym warunkiem jest zamieszkiwanie na trasie Rumia-Wejherowo. Średnia dobowa ilość wyjazdów: 2. Stawka dobowa to 100zł netto. Możliwość ułożenia grafiku z drugim kierowcą. Idealna praca dla odpowiedzialnego rencisty/emeryta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)

Wymagania inne:

Wymagana bezszkodowość w ostatnich 3-ch latach, pozwolenie na pojazdy uprzywilejowane lub gotowość do nabycia uprawnień, dyspozycyjność. Gotowość w domu w związku z czym bezwzględnym warunkiem jest zamieszkiwanie na trasie Rumia-Wejherowo

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie