Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kierowca
Miejsce pracy: Wielka Wieś
Numer: StPr/21/0364
OBOWIĄZKI:
organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska; przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania; planowanie optymalnej trasy przejazdu, oraz opracowanie tras alternatywnych; kierowanie samochodem dostawczym; wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu dostawczego powstałych podczas jazdy; zabezpieczanie samochodu dostawczego przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczeniem podczas jazdy także przed kradzieżą; prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: białoruski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Jazda samochodem w późnych godzinach. Dyspozycyjność, praca pod presją czasu. Praca 8 godzin w ciągu dnia, Praca na terenie polski, Białorusi oraz Niemiec. wyjazdy na konkretne zlecenia. Czynne prawo jazdy przynajmniej od 5 lat . Prawo Jazdy kat. C jest dodatkowym atutem. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Wielka Wieś

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu