Kierowca/sprzątaczka

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Miejsce pracy: Kaborno
Numer: StPr/21/0041
OBOWIĄZKI:
rozwożenie zamóionych produktów spożywczych, odbiór dostaw, przyjmowanie towarów, sprawdzanie jakości surowca, sprzątanie pomieszczeń i samochodów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wymagania-oczekiwania pracodawcy: wykształcenie średnie; prawo jazdy kat. B; mile widziane doświadczenie zawodowe; obowiązkowość, sumienność, pracowitość, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Kaborno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego