Kurier/ doręczyciel przesyłek

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0433
OBOWIĄZKI:
- Terminowe dostarczanie i odbieranie przesyłek do oraz od klientów- Sortowanie i załadunek przesyłek pobranych z magazynu- Rozliczanie się z odebranej gotówki oraz dokumentacji- Rozładunek przesyłek nadanych przez klientów na magazynie- Miejsce pracy teren województwa opolskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Umiejętność organizacji na stanowisku pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Umiejętność w prowadzeniu samochodu dostawczego ( typu bus do 3,5 T)[Umiejętność 1] : Umiejętność pracy na sprzęcie kurierskim (Zebra,Kartel Jizan, terminal)[Inne] : Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego ( busa 3,5 T)

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu