Kurier

Ogłoszenie numer: 4203303, z dnia 2021-02-12

Barbora jest liderem sprzedaży na rynku e-glocery w krajach bałtyckich, gdzie zatrudniamy ponad 1300 osób.

Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość produktów spożywczych, z naszej szerokiej oferty
oraz przyjazną i szybką obsługę.

Rozpoczynamy działalność w Polsce.

Kurier

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska

Chcemy pomóc naszym Klientom oszczędzać czas,

dlatego poszukujemy osób, które zainteresowane są dostarczaniem produktów spożywczych dla naszych klientów
na terenie Warszawy i pobliskich powiatów.

Dołącz do naszego zespołu jeśli lubisz jeździć samochodem, cenisz przyjazny kontakt z klientami i lubisz pracować
jako ważny członek zespołu.

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby, które:

  • posiadają czynne prawo jazdy kategorii B,
  • mają doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych,
  • płynnie posługują się językiem polskim,
  • mile widziane doświadczenie związane z obsługą klienta,
  • mile widziana dobra znajomość topografii Warszawy i okolic.

Oferujemy

Oferujemy umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze (ok 4 500 zł brutto) oraz premie powiązane z indywidualnymi efektami pracy.

Ofertę benefitów powiększymy wkrótce o opiekę medyczną.