Magazynier

KRISPOL Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem stolarki otworowej i osłon, w tym bram, okien, rolet, drzwi wejściowych.

Od niemal 30 lat w naszych produktach łączymy doskonałą jakość, bezpie­czeństwo i design. Razem tworzymy Zespół, który wyznacza trendy w branży i pomaga spełniać marzenia o idealnym domu.

Obecnie szukamy osoby, która dołączy do nas na stanowisku:

Magazynier
Miejsce pracy: Września, Psary Małe
Zadania na stanowisku:
  • przyjmowanie, rozładunki dostaw,
  • dostarczanie surowców na produkcję,
  • przygotowywanie materiałów do wysyłki,
  • prace przy załadunkach wyrobów,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.
Czego oczekujemy?
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • samodzielność, dokładność i precyzja,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Co oferujemy?
  • umowę o pracę,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny,
  • przejrzyste zasady premiowania,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • dużą samodzielność w prowadzonych działaniach.
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych (62-300 Września) ul. Budowlana 1, dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.

Administratorem Państwa danych osobowych, otrzymanych w związku z procesem rekrutacji, jest KRISPOL sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych, ul. Budowlana 1, 62-300 Września. Więcej informacji o administratorze danych, celu i okresie przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu uprawnieniach związanych z przetwarzaniem Państwa danych, znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności: https://krispol.pl/polityka-prywatnosci-kandydatow-i-pracownikow/.