Magazynier (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 14 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: MAG/LUB/0121
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie magazynu towarów,
  • kontrola towarów przychodzących,
  • tworzenie dokumentacji związanych z transportem oraz przyjęciami towarów na stan magazynowy w specjalistycznym programie informatycznym,
  • zarządzanie partiami materiałów i towarów wewnątrz magazynu: kontrolą i stałą weryfikacją terminów dostaw,
  • zarządzanie małym zespołem pracowników.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność budowania prawidłowych relacji i zarządzania zespołem,
  • umiejętność obsługi wózka widłowego (uprawnienia UDT),
  • dobra znajomość języka angielskiego B1/B2.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • brak monotonii pracy,
  • możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy i umiejętności w praktyce.