Magazynier - Operator wózka widłowego

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: MAG/SOS/0121
Obowiązki:
  • praca w dużej międzynarodowej firmie transportowej,
  • praca przy kompletowaniu asortymentu,
  • segregowanie towaru według ustalonego schematu,
  • praca przy pomocy wózka widłowego z wymianą butli gazowej.
Wymagania:
  • wymagamy uprawnień UDT,
  • doświadczenie w pracy przy pomocy wózków widłowych,
  • rzetelność w wykonywanych obowiązkach.
Oferujemy:
  • pracę na okres do 2 miesięcy od momentu zatrudnienia,
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • umowę na pełen etat,
  • atrakcyjny pakiet sportowy oraz pakiet medyczny,
  • miejsce wykonywania pracy to Sosnowiec (okolice miejsc Niwka oraz Modrzejów).