Magazynier

Kim jesteśmy?

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas. W naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, żywice, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Magazynier
Miejsce pracy: Iłowa
Oferta dla Ciebie:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • karta sportowa,
  • darmowe lekcje języków obcych dla Ciebie i wybranej przez Ciebie osoby na platformę e-learningowej,
  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in.: świadczenie świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, świadczenie wakacyjne,
  • praca w miejscu, gdzie ważne jest bezpieczeństwo, a atmosfera jest naprawdę dobra.
Opis stanowiska:
  • transport wewnętrzny wyrobów gotowych,
  • zgrzewanie palet z wyrobami gotowymi,
  • zszywanie tacek pod lampiony.
Oczekujemy:
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • uprawnień do prowadzenia wózków widłowych (UDT),
  • sumienności i zaangażowania w powierzone zadania,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – minimum rok.
Dołącz do nas! Mamy dla Ciebie:
  • umowę o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • atrakcyjny system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • kartę sportową