Magazynier

Firma LWZ sp. z o.o. zajmuje się pracami związanymi z naprawą i modernizacją torów tramwajowych i kolejowych. Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy budowlanej Leonhard Weiss GmbH & Co. KG, co zapewnia stabilną pozycję na rynku budowlanym.

Magazynier

Zakres obowiązków:
  • obsługa magazynu ( przyjmowanie i wydawanie towaru w tym środków czystości i odzieży BHP )
  • dbanie o czystość magazynu oraz placu wokół
  • koszenie trawy
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • umiejętność obsługi komputera
  • mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT
Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”