Maszynista pojazdu trakcyjnego

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/21/0056
OBOWIĄZKI:
Szkolenie na świadectwo maszynisty. Po uzyskaniu uprawnień prowadzenie pojazdu trakcyjnego zgodnie z rozkładem jazdy i obowiązuącymi przepisami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagania dla kandydatów na maszynistów:Zgodnie z Ustawą o transporcie kolejowym (Dz.U. 2003 Nr 86 poz. 789) art. 22.2. licencję maszynisty może uzyskać osoba, która:1) nie była karana za przestępstwo umyślne;2) ukończyła 20 lat;3) ma co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe;4) spełnia wymagania zdrowotne, fizyczne i psychiczne określone w przepisach wydanych na podstawie art. 22a ust. 11 pkt 2;

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu