Maszynista pojazdu trakcyjnego

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/21/0051
OBOWIĄZKI:
Więcej informacji na temat oferty pod numerem tel. 77 44 66 534. Osoby niezarejestrowane w urzędzie, jeżeli spełniają wymagania zawarte w ofercie i sa zainteresowane pracą na stanowisku maszynisty prosimy o kontakt z nami ponieważ będziemy organizować szkolenie. Podczas szkolenia na świadectwo maszynisty wynagrodzenie 2800 zł brutto + dodatki za nadgodziny, nocne itp. Zaraz po egzaminie na świadectwo maszynisty wynagrodzenie ok. 4,5 tys zł brutto. Szkolenie na świadectwo maszynisty. Po uzyskaniu uprawnien prowadzenie pojazdu trakcyjnego zgodnie z rozkładem jazdy i obowiązującymi przepisami. Praca K- Koźle lub Opole.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne
Uprawnienia: zgodnie z Ustawą o transporcie kolejowym (Dz.U.2003 Nr 86 poz. 789) art. 22.2 licencje maszynisty może uzyskać osoba, która nie była karana za przestepstwo umyślne ukończyła18 lat ma conajmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe spelnia wymagania zdrowotne, fizyczne i psychiczne okreslone w przepisach wydanych na podstawie art. 22a ust. 11 pkt 2

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach