Międzynarodowy kierowca samochodu dostawczego kat. b

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0256
OBOWIĄZKI:
prowadzenia auta dostawczego, kontrola dokumentacji przewozowej, stała współpraca ze spedytorem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie, umiejętności-dobra orientacja w terenie, umiejętność obsługi nawigacji, mile widziana własna nawigacja GPS, wynagrodzenie zasadnicze brutto+diety zagraniczne+dodatek noclegowy+ryczałt za godziny nocne+ryczałt za godziny nadliczbowe+dodatek za dyżury

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu