Operator wózka widłowego - magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Włoszakowice
Numer: StPr/21/0036
OBOWIĄZKI:
Odbiór towaru z linii produkcyjnej, załadunek towaru na samochody dostawczePracodawca zapewnia dowóz dla pracowników na trasach Leszno - Włoszakowice oraz Śmigiel - Włoszakowice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, gotowość do pracy 3-zmianowej

Miejsce pracy:

Włoszakowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 490 - 3 920 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie