Operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Namysłów
Nr ref.: OWW/NAM/1121
Obowiązki:
  • przygotowanie zamówień,
  • składowanie na regałach wysokiego składowania,
  • załadunki i rozładunki towarów przy użyciu wózków widłowych,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • umieszczanie towarów w odpowiednich lokalizacjach magazynowych,
  • praca ze skanerami oraz z nowoczesnym systemem magazynowania w środowisku SAP.
Wymagania:
  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone przez UDT,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (bony na święta, paczki dla pracowników, paczki dla dzieci, nagrody stażowe i jubileuszowe, zapomogi, owoce, karnety sportowe i obiady dofinansowane przez pracodawcę, szkolne wyprawki dla dzieci, dodatki finansowe w związku ze ślubem pracownika oraz narodzinami dzieci, dodatkowe dni wolne z okazji 50. i 60. urodzin pracownika, wycieczki),
  • ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny.