Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Świecie

Obowiązki:

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe (dawn. UDT II WJO)
  • Mile widziane uprawnienia SEP G1

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (karty sportowe i medyczne, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych - uprawnienia SEP i inne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia.

Zostałem/am poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.