Pracownik ds. zaopatrzenia

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/21/0112
OBOWIĄZKI:

kontrolowanie stanu materiałów, dokonywanie zakupów materiałów i produktów, zarządzanie poziomem zapasów, śledzenie zużycia materiałów pod kątem zgodności z normą, kontakty bezpośrednie, telefoniczne i mailowe z kontrahentami chińskimi, tworzenie i realizowanie zamówień w języku chińskim, gospodarowanie zgromadzonymi zapasami, pisanie raportów w języku chińskim

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Język: chiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

wykształcenie średnie - mile widziane, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie