Pracownik ekspedycji ( 40 op)

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Miejsce pracy: Otwock
Numer: StPr/21/0067
OBOWIĄZKI:
Ekpedytor przygotowuje pieczywo do transportu do klientów. Podstawowe obowiązki to: krojenie, pakowanie, etykietowanie pieczywa, układanie pieczywa w pojemniki transportowe. Odbywa się z użyciem specjalnego programu komputerowego, urządzeń biurowych (drukarki etykiet, drukarki biurowe), maszyn krojących i pakujących.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista
Uprawnienia: dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

[Inne] : gotowość do pracy zmianowej, w tym do pracy w nocy i w dni wolne, dobra organizacja pracy własnejumiejętność pracy pod presją czasu

Miejsce pracy:

Otwock

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku