Pracownik magazynowo-produkcyjny

Ogłoszenie numer: 4159667, z dnia 2021-02-03

Cardan Polska Sp. z o.o. to Firma z branży usługowo-produkcyjnej

specjalizująca się od lat w montażu i serwisie wałów napędowych do pojazdów użytkowych i maszyn, więcej na www.cardanpolska.com

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Sady k/Poznania

Opis stanowiska

  • rozładunek komponentów
  • przyjęcie materiałów i towarów na magazyn
  • odbiór komponentów od klienta
  • pakowanie gotowych produktów do wysyłki
  • wydanie produktu klientowi
  • zaangażowanie w proces dokumentacyjny
  • obsługa zleceń produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie średnie zawodowe
  • sumienność i zaangażowanie
  • miejsce zamieszkania Poznań i okolice
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w warsztacie mechanicznym lub zakładzie produkcyjnym, względnie jako magazynier
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia i umiejętności w zawodach / tokarz / spawacz / operator wózków widłowych

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat /stałe
  • praca w małym doświadczonym zespole
  • zapewniamy możliwość nauki i zdobycia doświadczenia w naszej branży
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wszystkie wolne soboty
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania
  • bardzo dobre warunki pracy