Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gądki, Poznań
Nr ref.: MAG/POZ/0121
Obowiązki:
  • rozładunki/załadunki towaru,
  • obsługa wózka widłowego,
  • praca ze skanerem.
Wymagania:
  • aktualne książeczka do celów sanitarno-epidmeiologicznych,
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
  • długofalową współpracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym,
  • bezpłatne posiłki pracownicze, karty na ciepłe napoje,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów między innymi karta sportowa, prywatna opieka medyczna.