Pracownik Produkcji - Magazynier

Do naszego zakładu produkcyjnego w Konstantynowie Łódzkim poszukujemy kandydata na stanowisko.

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

OBOWIĄZKI:

  • rozładunek oraz załadunek towarów przy pomocy suwnicy, wózka widłowego
  • rozmieszczanie towaru w magazynie zgodnie z wytycznymi
  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentacją
  • pakowanie produktów, umieszczanie etykiet adresowych
  • wystawianie dokumentacji magazynowej
  • przestrzeganie zasad BHP

WYMAGANIA:

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz wózka widłowego
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze ww. urządzeń
  • dobra organizacja racy
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • premie, dodatki stanowiskowe, dodatki stażowe
  • pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym
  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych

Dojazd środkami komunikacji miejskiej z Łodzi i Pabianic (BUS)

Informacje na temat przetwarzania danych są dostępne na stronie www.schrag.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacj i przez spółkę Schrag Polska z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim