Od dwóch lat mam szczęście być zatrudnionym na stanowisku kierowcy w jednej z największych szczecińskich firm transportowych. Moja firma jest o tyle interesująca, że ze względu na jej duże tempo rozwoju i próby dostosowania do ciągle zmieniającego się świata, zarząd co chwila wprowadza nowe ustalenia, przydziela nowe samochody ciężarowe, modyfikuje te stare, wymienia starą aparaturę na nową i zaopatruje swoich kierowców we wszystkie niezbędne i umilające podróż sprzęty i urządzenia, kierowca Szczecin.

Mam przyjemność prowadzić jeden z najbardziej nowoczesnych samochodów ciężarowych, jakie kiedykolwiek widziałem. Wśród sprzętów i urządzeń, w jakie został wyposażony mój pojazd zaliczyć można bardzo wygodne łóżko znajdujące się nad kabiną kierowcy, nowoczesny GPS (który w dzisiejszych czasach jest już podstawą), laptop, nowoczesne radio, telewizor, lodówkę i zamrażarkę i wiele innych urządzeń, których celem jest jak największe umilenie trudów długotrwałej podróży. Mój pracodawca gwarantuje mi darmowy dostęp do Internetu w całej Polsce i poza jej granicami, telefon służbowy, z którego mogę dzwonić do Polski oraz szereg innych benefitów i udogodnień. Do tego dochodzi całkiem niezła pensja gwarantująca dostatnie i wygodne życie.

Niestety, jakkolwiek komfortowy mój TIR by nie był, nigdy nie zastąpi on własnego łóżka w domu, zwykłego starego domowego telewizora czy bezpośredniej rozmowy z bliskimi.