Dostawca

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Dostawca
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/05131
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zamówień na potrawy i przekazywanie przyjętych zleceń do realizacji; terminowe dostarczanie potraw rowerem, w wyznaczonym rejonie do klientów, zgodnie z harmonogramem dostaw, z zachowaniem wymaganych standardów transportu potraw (między innymi: kontrolowanie szczelności pojemników na potrawy, ich temperatury itp.); przyjmowanie płatności od klientów w formie gotówkowej i bezgotówkowej z użyciem terminala do kart płatniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dostawca potraw
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie brak lub niepełne podstawowe.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy