Kierowca C+E

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem i spedycją.

U nas znajdziesz klimat i podejście, którego trudno szukać w dużych firmach transportowych.
Miejsce Pracy: Polska, Czechy, Słowacja

Opis stanowiska pracy:
  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego z naczepą firaną na terenie Polski, Czech i Słowacji.
  • Umowa o pracę.
Wymagania:
  • Aktualne prawo jazdy kategorii C+E,
  • Aktualna karta kierowcy,
  • Dyspozycyjność, rzetelne podejście do powierzonych obowiązków, samodzielność,
  • Doświadczenie mile widziane,
Oferujemy:
  • Stabilne, bezpośrednie zatrudnienie w rzetelnej firmie spedycyjno-transportowej,
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nowoczesna i regularnie serwisowana flota pojazdów,
  • Praca w zespole fachowców w dobrej atmosferze,
  • Dodatkowa polisa ubezpieczeniowa, rozszerzona pod kątem uprawianego zawodu kierowcy.