Kierowca C+E (Guardian)

Twój zakres obowiązków
  • Czy jesteś zainteresowany pracą z nowoczesnym sprzętem w niszowej dziedzinie transportu jaką jest transport szkła? Chcesz zostać naszym ambasadorem w Polsce i Europie i zapewniać naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie? Nie zwlekaj i aplikuj już teraz!
Wymagania:
  • Prawo jazdy C+E oraz kod 95
  • Wypełnianie obowiązków zgodnie z najwyższą jakością i standardami zawodowymi
  • Zdolność do wykonywania zadań pod presją czasu
  • Poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w bycie ambasadorem naszej firmy
  • Doświadczenie z inloaderem nie jest konieczne, ale będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy:
  • pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i bogatym pakietem socjalnym,
  • pracę z min. 2 wolnymi wekendami w mc i częstymi zjazdami do domu (idealne rozwiązanie dla kierowców lokalnych z okolic Częstochowy)
  • trasy krajowe + międzynarodowe
  • wzajemny szacunek,
  • spokojną pracę na inloaderze
  • auto przypisane do kierowcy